O nás

Render Visualization Studio

Spoločnosť movitti s.r.o. vznikla v roku 2013. Začínali sme ako vizualizačné štúdio, no neskôr sme sa pretransformovali na Ateliér 3D interiérového dizajnu s ponukou realizácie interiérov na mieru podľa požiadaviek klienta. Snažíme sa vytvárať 3D interiérové aj exteriérové riešenia s nadšením a radosťou. Každý nový projekt je pre nás výzvou a zároveň inšpiráciou.

Kvalitná 3D vizualizácia Vám dodá nadhľad nad Vašim bývaním a vytvára pocit radosti a pohody z terajšieho alebo budúceho bývania či už v byte alebo rodinnom dome. Ak uvažujete nad rekonštrukciou alebo výstavbou Nového rodinného domu ste na správnom mieste.

V našom portfóliu nájdete okrem 3D vizualizácií a interiérového dizajnu aj projekty rodinných domov. Sme Hlavným Oficiánym dovozcom a predajcom projektov rodinných domov Z500 INTER na Slovensku a v Česku. Medzi NOVINKY ktoré pre Vás pripravujeme patrí Nábytok a Bytové doplnky ktoré si objednáte priamo z nášho eshopu. Sme tu pre Vás.

… s nami je predstava jasnejšia …

Povedali o nás

Prečítajte si skúsenosti klientov, s ktorými nám bolo cťou spolupracovať.
 • Spolupráca s profesionálnou dizajnovým ateliérom Render Visualization s.r.o. nám s manželkou pomohla a stále pomáha napĺňať naše predstavy nielen o príjemnom, útulnom, ale aj modernom, funkčnom a estetickom bývaní. Dizajnový návrh, ktorý bol výsledkom našej vzájomnej spolupráce, v celom rozsahu zohľadnil, ba aj prevýšil naše prvotné požiadavky, najmä z pohľadu rozšírenia možnosti riešenia konkrétnych prvkov interiéru, ale aj z pohľadu možnosti materiálovej Odporúčam to všetkým. Vyrieši to veľa vecí pri stavbe domu...
  Judr. Jaroslav K.
 • Po spolupráci s ateliérom Render Visualization s.r.o. som sa dokázal posunúť ďalej, korigovať predstavy o buducom vzhľade jednotlivých izieb. Opakované konzultácie, odborné poradenstvo a tvorivý prístup designového štúdia v uskutočnení Vášho vysneného bývania môžem len doporučiť.
  Mudr. J.Krajňák
 • Tento typ služby môžeme odporúčať každému, kto si nevie poradiť so samostatným návrhom interiéru veľkým plus bol priateľský prístup a možnosť ovplyvniť návrh až do posledných detailov.
  Tomáš P.
 • S ateliérom Render Visualization s.r.o. sme vstúpili do spolupráce pri výstavbe reprezantačných kancelárskych priestorov. Už prvotne návrhy prekročili naše očakávania. Navrhované riešenia boli na vysokej úrovni. Oceňujeme taktiež profesionálny prístup a dohľad aj počas realizácie vďaka čomu sa návrhy dokonale zladili s vizualizáciami. Vrele odporúčam .....
  Peter Štupák

Nové v portfóliu

PREZRITE SI NAŠE POSLEDNE PRIDANÉ PRÁCE

Prezrite si naše portfólio

Portfólio